PMU Agnieszka Topolska

O mnie

O mnie

Dzień dobry,

 

Nazywam się Agnieszka Topolska i od wielu lat interesuję się tematyką beauty. Zaczęłam bardziej ją odkrywać robiąc zabiegi na sobie korzystając z salonów urody. Moje zainteresowanie i potrzeba wiedzy w tym temacie z każdym zabiegiem rosła coraz bardziej, zrozumiałam, że jest to kierunek, w którym chce w życiu podążać. I tak się stało, zrobiłam pierwszy kurs na makijaż permanentny, co tylko upewniło mnie we własnym wyborze. Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w licznych szkoleniach praktycznych i specjalistycznych kursach. Dziś mam już kilkanaście różnych szkoleń. I wiem, że to nie jest koniec mojego doskonalenia się, tylko początek, by sprostać wymaganiom każdej mojej klientki.

Moje doświadczenie

Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałam pod okiem niesamowitej trenerki Moniki Matyni https://m.facebook.com/pmumonikamatynia/ w jej akademii w miejscowości Navan, gdzie miałam przyjemność poznać wielu światowego formatu specjalistów z różnych dziedzin beauty. Mogłam czerpać wiedzę od najlepszych. Między innymi u Dr. Magdaleny Komasińskiej – CEO Mezdermu.

Z pasji do zawodu, zdobytego doświadczenia i miłości do piękna postanowiłam stworzyć swój gabinet.

Stale rozwijając swoje umiejętności w makijażu permanentnym, wzięłam udział w Mistrzostwach Irlandii w makijażu permanentnym WULOP Ireland, gdzie dotarłam do Pólfinałów.  

PMU & AESTHETIC BEAUTY – miejsce, gdzie do każdego klienta podchodzę z dużą indywidualnością, staram się gwarantować pełną satysfakcję i widoczne efekty zabiegów, swoją ofertę dostosowuję na bieżąco do potrzeb klientów.

PMU & AESTHETIC BEAUTY to miejsce, gdzie oprócz dbania o wygląd zewnętrzny dbam również o harmonię wewnętrzną moich klientów. Jeśli chcą państwo dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zabiegów i skorzystania z oferowanych przeze mnie usług. Dołożę wszelkich starań, aby spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszam.

Masz pytania?

Zapytaj się już dziś

Z przyjemnością odpowiem na Państwa wszystkie pytania, zapraszam do kontaktu.

Szkolenia kluczem do profesjonalizmu

Wieloletnie doświadczenie poparte wieloma branżowymi certyfikatami, gwarantuje jakość wykonywanych usług oraz aktualność technik używanych w zabiegach. 

Ukończone kursy

Certyfikaty